Sveiki atvykę !!!
Sveiki, galite Prisijungti arba Registruotis
 • Saugus pirkimas

  100% grąžinimo garantija

 • Nemokamas pristatymas perkant už 15 Eur

 • Rašykite dabar

  info@triumas.lt

Prekių krepšelis
0 prekės(s) - 0.00€
Jūsų prekių krepšelis tuščias

Grąžinimai

Prekių grąžinimas

 1. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
 2. Nepanaudotos prekės su gamybiniu ar vizualiniu broku gali būti grąžintos per 10 (dešimt) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Gamybinį arba vizualinį broką turinti prekė pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami už ją sumokėti pinigai. Grąžinimas priimamas tik registruotu paštu.
 3. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
 4. Prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo jų pristatymo datos.
 5. Grąžinant prekes, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Šias išlaidas padengiame tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu.
 6. Grąžinamų prekių pristatymo išlaidas apmoka pirkėjas. Šias išlaidas padengiame tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu. 
 7. Prkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
 1. Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekes grąžinama ne vėliau kaip per 5 d.d. nuo susitarimo dėl pinigų grąžinimo ir prekių gavimo dienos.
 2. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 3. Norint grąžinti prekes, prašome prieš tai mus informuoti el. paštu info@triumas.lt , nes kiekvienas atvejis sprendžiamas individualiai.